This is first homepage widget area. To customize it, please navigate to Admin Panel -> Appearance -> Widgets and add widgets to Homepage Column #1.
This is second homepage widget area. To customize it, please navigate to Admin Panel -> Appearance -> Widgets and add widgets to Homepage Column #2.
This is third homepage widget area. To customize it, please navigate to Admin Panel -> Appearance -> Widgets and add widgets to Homepage Column #3.

Ženská ejakulace drsný svet

ženská ejakulace drsný svet

A tak se zevnitř může pomalu měnit a zlepšovat klima v naší republice- skrze štastnou a vědomou ženu. Každá žena může ejakulovat. Několik současných vědců, včetně nejvýznamnějšího slovenského lékaře a profesora Prof. Zaviačič prováděl vědecké výzkumy přes 20 let a prokázal, ano každá žena má ženskou prostatu, bod G a může ejakulovat, stejně jako muž.

Dokázal, že ženská prostata má také stejné funkce jako u muže, tedy produkuje nejen tekutinu, ale i hormony. Heuréka, to co věděli naší předkové před tisíci, bylo v roce konečně vědecky zpracováno. Jak to bylo s našimi předky? Každá významná kultura znala a vyznávala ženskou ejakulaci jako posvátnou, nejen jako zdroj extatické rozkoše, sexuálního potěšení a přesahujících orgasmů. Ale i pevného zdraví, hojnosti, schopnosti nechat věci plynout.

Často byla ženská ejakulace spojována se vznikem života. A především jako přirozený zdroj pro každou ženu pro vstup do vyššího vědomí, transcendence. Představím Vám několik významných kultur, které ženskou ejakulaci považovali za posvátnou a zcela zásadní pro život každé ženy. Tyto informace vycházejí z práce profesorky psychologie Josephine Sevel, která vedla výzkum sponzorovaný Harwardskou Universitou po dobu 7 let na téma Posvátná ženská sexualita a v roce vydala vniku Eve Secret.

Amrita je sanskrtské slovo, které značí požehnanou vodu neboli ženský ejakulát. Tantra vyznává ženskou amritu jako posvátnou. Mnoho tanter posvátných textů doporučuje pít přímo ze rtů jóni. Bylo zcela zásadní ženu nejprve vzrušit tak, aby ejakulovala, až potom byl povolen posvátný sex. Na sochách tantrických chrámů v Karnatace vidíte často sochy Bohyně, jak ejakuluje. Taoisté označují ženskou ejakulaci za Třetí vodu. Nyní probíhá v Britském muzeu výstava Shunga- japonského erotického umění z 16 století.

Na dřevorytech je často znázorněn muž, jak zachycuje posvátnou ženskou ejakulaci do nádoby zvané harikata, ejakulačního kalichu. Japonci silně vyznávali ženskou ejakulaci za posvátnou a velmi zdravou pro muže. Byla běžnou součástí jejich erotické kultury. Nymphea, neboli voda Bohyně, je starořecké označení pro ženskou ejakulaci a doktor Galén, nejvýznamější starořecký lékař píše, že Nymphea je zdrojem neuvěřitelné rozkoše pro ženu.

Quodouschka je stále žijící sexuální šamaská tradice původních obyvatel Ameriky a popisuje ženskou ejakulaci jako Venušin příliv. Polynésané nedovolují sexuální styk před vzrušením ženy a ejakulaci označující jako stříkání na zeď. Proč všechny národy a náboženství světa znaly ženskou ejakulaci a naše západní civilizace jí považuje za ztracenou, tabu, neexistující? Několik století silné křestanské náboženské represe ženy, ženské sexuality i sexuality jako takové dokázala zničit povědomí o posvátnosti a vůbec o existenci ženské ejakulace.

Rozkoš, to bylo zakázané a silně persekuované tabu po mnoha století novodobého křestanství a tím pádem i ženy dnes mají se svou sexualitou problém. Stále si každá žena spíš myslí, že by měla být slušná, upejpavá, určitě ne naplno otevřená svému sexuálnímu potenciálu. To je pozůstatek nejen křesťanské sexuální persekuce, ale i Viktoriánské doby. Toto okénko Vám chtělo ukázat, že naši předkové byli v ženské ejakulci zběhlí a že jsme pouze tuto znalost ztratili.

Je tedy čas objevit ji zpátky. Naštestí je naše doba otevřená jakémukoli novému zkoumání a zkušenostem. Každá žena má G bod. G bod je zdrojem hlubokého pánevního orgasmu a také místem, kde vzniká ejakulace. G bod vlastně ve skutečnosti není žádný bod, ale přímo orgán, budu jej tedy dále nazývat i G orgán.

Tak jako každý máme nos, nebo oči, tak každý má G orgán. G orgán má velikost zhruba malého vejce. Skládá se ze 48 žlázek, které produkují ženský ejakulát. G orgán začíná v místě močového hiátu, laicky řečeno- čurací dírky. G orgán obklopuje močovou trubici. G orgán můžete dokonce uvidět.

Když si vezmete zrcátko a podíváte se na svou jóni. Nejprve objevte malou dírku, ze které čuráte. Nachází se mezi klitorisem a vchodem do pochvy. Potom zatlačte pánevní svaly směrem ven, a když pořádně zatlačíte směrem ven, tak uvidíte takovou zvláštní zvrásněnou strukturu, na počátku stěny vaší pochvy, a ta hrbolatá struktura, to je Váš G bod, G orgán!

G orgán je hlavní sexuální emocionální centrum pro ženu. Dokáže probudit veškeré vaše emoce spojené se sexualitou. Tak jako klitoris vás vede spíš k extázi, která vystřeluje ven, tak G bod — G orgasmus Vás spojuje s hlubokými sexuálními a ženskými emocemi. G orgán je také napájen jedním z nejvýznamějších nervů v těle a to nervus Vagus — který zasahuje celý náš vegetativní systém. Proto je orgasmus z G bodu tak hluboký, můžete cítit chvění a teplo v celém těle, od prstů nohou až po konečky vlasů.

Díky orgasmu z G bodu se probudí veškeré vaše vnitřní orgány- to je právě dáno aktivizací — nažhavením Nervus Vagus — nervem Vagem. Lehněte si na záda. Vezměte si zrcátko, podívejte se na svou joni. Zatlačte svaly pánevního dna ven a uvidíte vroubkovanou strukturu, to je G bod.

G bod se nachází na stěně pochvy, která je blíže břicha. Potom si v klidu lehněte na záda. Nahmatejte močovou dírku a kolem ní lehce kružte prstem. To je hlava G bodu. Dále vsunte prst do pochvy. Najdete hned za vchodem vyvýšeninu. To je G orgán. Má velikost malého vajíčka. Můžete jej objíždět prstem. Na konci G orgánu je tzv ocas G bodu, který je velmi citlivý. Po stranách nahmatáte dva takové kanálky, které jsou také velmi citlivé.

Zcela zásadní je pochopit, hlavně žádné vibrace! Budete-li vibrovat, nemůžete se hlouběji spojit. Bude Vám vděčný za pomalou, hlubokou a jemnou masáž, která trvá minimálně 30 minut.

Žádné prudké, silné přírazy. To je to tajemství, jak jej probudit. Prudkými přírazy pouze možná probudíte rychlou reakci, třeba lehce vzrušivou, ale žádný hluboký pánevní orgasmus. Takže pomalu, jemně, lehce, můžete občas lehce tlačit. Aktivujte každou jeho část, hlavu, tělo, postranní části i ocas. Vnímejte své pocity, nesnažte se o orgasmus, na ten vůbec nemyslete. Naopak, vnímejte každý svůj pocit, at už tělesný nebo emocionální.

Dýchejte hodně do srdce, do celého těla. Ale znovu opakuji, spíš pomalý, hluboký pánevní dech. Nejprve trénujte sama, dokud neprobudíte plnou emocionální zralost vašeho G bodu. Díky těmto masážím, postupně Váš G bod dozraje, jako byste nechala dozrát broskev, z tvrdé nezralé broskve se stane broskev štavnatá, k nakousnutí. To může potřebovat někdy i 21 dní pravidelných masáží, kdy se nebudete stimulovat až k orgasmu, pouze jednoduchá, jemná a příjemná půlhodinová masáž G bodu.

Vždycky když budete netrpělivá a už budete chtít pospíchat k orgasmu, tak tak neučiňte. Ejakulaci můžete zažívat buď bez orgasmu nebo s ním. Naučte se nejprve ejakulaci bez toho, aniž byste měly orgasmus. Je to důležité proto, abyste zevnitř rozuměly tomu, co se děje. Teprve později přizvěte svého partnera.

Začnete jako obvykle stimulovat pomalinku opravdu žádné rychlé pohyby! Dopřejte si spoustu času. Můžete čas od času přidat stimulaci klitorisu, ale jen tak, abyste se trochu vzrušila, ale ne příliš, protože klitoridální orgasmus je úplně něco jiného a k ejakulaci nevede. Můžete začít cítit, že se Vám chce na záchod.

Mnoho žen se bojí, že se počůrá. Nebo dokonce již ten pocit znáte, jako by se Vám chtělo čůrat. Ano, tomu se říká ejakulační poslíčky. Takže zaprvé nebojte se, že byste se počůraly. To je ta největší psychická překážka. Člověk pocítí ten pocit a zastaví tu vzrůstající energii, prostě jí zastavíte.

Ale v tomto okamžiku právě nesmíte. Takže jakmile budete cítit plný, uspokojivý pocit v pánvi, budete mít pocit, že Váš G bod je plný, štavnatý. Tak pokračujte malinko intenzivněji ve stimulaci, ale zase pozor, není to drsná rychlá stimulace, i když by Vás to táhlo k takovým pohybům.

Naopak, spíše do hloubky a spíše pomalu, citlivě. Potom, když budete cítit, že se Vám jakoby chce extrémně čůrat, nebo budete cítit, že už už se něco velkého děje, tak vytáhněte prsy z jóni ven a silně zatlačte pánevní svaly směrem ven.

Jako byste chtěla vytlačit třeba dítě při porodu- pánevní svaly ven. Pokud ne, znovu stimulujte, a pak zase zatlačte směrem ven! Můžete použít další fígle a triky: Stimulujte po celé délce, od ocasu G bodu k jeho hlavě. Používejte i stimulaci okolí hlavy G bodu, tedy okolí čurací dírky. Nejdůležitější je nechat to plynout.

Ženská ejakulace je i především o tom, nechat věci plynout, nedržet je v sobě. Očistit vše co v sobě nosíte. Můžete použít i jiné vhodné pozice než je poice vleže. Například pozice vkleče, s hlavou skloněnou dolů nebo tělem opřeným o gauč. Mám osobně velmi mnoho zkušeností s propojením veškerých sexuálních emocí s G bodem. G bod je nejen orgasmické centrum, ale především emocionální centrum.

Vyučuji Intimní tantrické masáže jednou ročně, vždy v pokročilé skupince žen, po dobu 20 dní. Uzavřená skupina žen prochází celým soustavným tréninkem, kdy nejde ani tak o to pochopit a naučit se anatomii tantrické masáže, to zvládne každý za jeden pouhý den. Ale o to, propojit, vyléčit vše, co se spojuje se sexualitou. Může to být zranění z předchozích vztahů, uzavřená sexualita, neschopnost vůbec orgasmus prožívat, mohou to být četná traumata ze znásilnění.

Toto všechno lze vyléčit. GreenTicket TOP komentář 43   2. Jako squirtu jsem už viděl hodně, ale z téhle to teče jak z hydrantu. Fuckeer TOP komentář 21   3. Nepleť si pojmy s dojmy… Zlatý déšť piss — chcaní není to samé, jako squirt ženská ejakulace. To, co z holky na videu teče opravdu není moč…. Tahle cisterna by se měla přidat k hasičům. Ale pravdou je, kdo nezažil, neví o co přichází. Myslim squirt, ne chcanec. Tak tu bych hnal, kdyby mi tak prochcala obývák! Joko dobrý,ale kazí mi to ta v tom vlaku co si furt olizuje ty ruce.

... Kozatice ceske zrale zeny

Doma sex divky na sex

Po stranách nahmatáte dva takové kanálky, které jsou také velmi citlivé. Zcela zásadní je pochopit, hlavně žádné vibrace! Budete-li vibrovat, nemůžete se hlouběji spojit. Bude Vám vděčný za pomalou, hlubokou a jemnou masáž, která trvá minimálně 30 minut. Žádné prudké, silné přírazy. To je to tajemství, jak jej probudit. Prudkými přírazy pouze možná probudíte rychlou reakci, třeba lehce vzrušivou, ale žádný hluboký pánevní orgasmus. Takže pomalu, jemně, lehce, můžete občas lehce tlačit.

Aktivujte každou jeho část, hlavu, tělo, postranní části i ocas. Vnímejte své pocity, nesnažte se o orgasmus, na ten vůbec nemyslete. Naopak, vnímejte každý svůj pocit, at už tělesný nebo emocionální. Dýchejte hodně do srdce, do celého těla.

Ale znovu opakuji, spíš pomalý, hluboký pánevní dech. Nejprve trénujte sama, dokud neprobudíte plnou emocionální zralost vašeho G bodu. Díky těmto masážím, postupně Váš G bod dozraje, jako byste nechala dozrát broskev, z tvrdé nezralé broskve se stane broskev štavnatá, k nakousnutí. To může potřebovat někdy i 21 dní pravidelných masáží, kdy se nebudete stimulovat až k orgasmu, pouze jednoduchá, jemná a příjemná půlhodinová masáž G bodu.

Vždycky když budete netrpělivá a už budete chtít pospíchat k orgasmu, tak tak neučiňte. Ejakulaci můžete zažívat buď bez orgasmu nebo s ním. Naučte se nejprve ejakulaci bez toho, aniž byste měly orgasmus. Je to důležité proto, abyste zevnitř rozuměly tomu, co se děje. Teprve později přizvěte svého partnera.

Začnete jako obvykle stimulovat pomalinku opravdu žádné rychlé pohyby! Dopřejte si spoustu času. Můžete čas od času přidat stimulaci klitorisu, ale jen tak, abyste se trochu vzrušila, ale ne příliš, protože klitoridální orgasmus je úplně něco jiného a k ejakulaci nevede. Můžete začít cítit, že se Vám chce na záchod. Mnoho žen se bojí, že se počůrá.

Nebo dokonce již ten pocit znáte, jako by se Vám chtělo čůrat. Ano, tomu se říká ejakulační poslíčky. Takže zaprvé nebojte se, že byste se počůraly.

To je ta největší psychická překážka. Člověk pocítí ten pocit a zastaví tu vzrůstající energii, prostě jí zastavíte. Ale v tomto okamžiku právě nesmíte. Takže jakmile budete cítit plný, uspokojivý pocit v pánvi, budete mít pocit, že Váš G bod je plný, štavnatý. Tak pokračujte malinko intenzivněji ve stimulaci, ale zase pozor, není to drsná rychlá stimulace, i když by Vás to táhlo k takovým pohybům.

Naopak, spíše do hloubky a spíše pomalu, citlivě. Potom, když budete cítit, že se Vám jakoby chce extrémně čůrat, nebo budete cítit, že už už se něco velkého děje, tak vytáhněte prsy z jóni ven a silně zatlačte pánevní svaly směrem ven. Jako byste chtěla vytlačit třeba dítě při porodu- pánevní svaly ven.

Pokud ne, znovu stimulujte, a pak zase zatlačte směrem ven! Můžete použít další fígle a triky: Stimulujte po celé délce, od ocasu G bodu k jeho hlavě. Používejte i stimulaci okolí hlavy G bodu, tedy okolí čurací dírky. Nejdůležitější je nechat to plynout. Ženská ejakulace je i především o tom, nechat věci plynout, nedržet je v sobě. Očistit vše co v sobě nosíte. Můžete použít i jiné vhodné pozice než je poice vleže.

Například pozice vkleče, s hlavou skloněnou dolů nebo tělem opřeným o gauč. Mám osobně velmi mnoho zkušeností s propojením veškerých sexuálních emocí s G bodem.

G bod je nejen orgasmické centrum, ale především emocionální centrum. Vyučuji Intimní tantrické masáže jednou ročně, vždy v pokročilé skupince žen, po dobu 20 dní.

Uzavřená skupina žen prochází celým soustavným tréninkem, kdy nejde ani tak o to pochopit a naučit se anatomii tantrické masáže, to zvládne každý za jeden pouhý den. Ale o to, propojit, vyléčit vše, co se spojuje se sexualitou. Může to být zranění z předchozích vztahů, uzavřená sexualita, neschopnost vůbec orgasmus prožívat, mohou to být četná traumata ze znásilnění. Toto všechno lze vyléčit. Na svých skupinách se vždy potkávám se ženami, které prožily znásilnění či zneužívání, často v dětství, ale i později ve svém životě.

Nevěřili byste, jak je to časté téma. Právě pouze díky času, také díky tomu, že v rámci tréninku ženy plní domácí úkoly v podobě různých speciálních masáží, tak díky tomu dojde vždy k plné integraci negativních prožitků, tak aby mohly být rozpuštěny. Témat je daleko více, emocionální uzavření, špatný vztah s matkou, oslabená a potlačená ženská linie.

Léčení ale nakonec vždy vede k probuzení a uzdravení sexuality zevnitř, právě díky tomu času, který máme v chráněné skupině. Otevírám tuto školu bonusově, až pro absolventky pokročilých kursů Mohendžodáro, aby byla zaručena kvalita a hloubka procesu.

Ale vím, že léčení je možné, že je velmi důležité, že nejde pouze o anatomii, nebo pouze o to navýšit svůj orgasmus a prožívání sexulaity.

To je pouze líbivým ale důležitým doplnkem právě vyléčení napětí a traumat v pánvi. Každá žena může být multiorgamsická, at už ve svém životě zažila cokoli. Chcete li emocionálně mapovat svůj G bod zařadte do svého života právě 21 denní pomalou masáž G bodu, každý den po dobu 30 minut.

Všímejte si všeho, co objevíte. Pište, malujte, meditujte, radte se se svými kamarádkami a poradci. Nesoustředte se na výsledek, ale na samotnou masáž, nic neočekávejte, všechno důležité nakonec přijde samo. Nyní můžete ejakulaci zařadit do svého milování.

Doporučuji kombinovat se vzrušováním klitorisu a hráze, včetně hlubokého orgasmu přes děložní čípek. Znáte již ejakulaci, máte z ní strach, bojíte se, že Váš partner jí nepříjmě, nebo že budete mít mokrou postel? Ano, ženského ejakulátu může být hodně. Až půl litru tekutiny, která stříká ven z joni. Většinou to bývá daleko méně. Žena může tekutinu pouze ronit. Takže ejakulát opravdu stříká z močové trubice ven, ale není to moč, to bylo mnohokrát dokázáno.

Během vzrušení se močový měchýř uzavře a není možné vůbec močit. To je důležité, abyste pochopily a přestaly se bát se uvolnit. Jde o to, že naše kultura vůbec s tímto tématem nemá kontakt. Mnoho žen ejakuluje, mnoho žen bývá přijato a partnerům se to líbí těší to nejen jejich libido, ale i ego. Mnoho žen si ale stěžuje, že naopak pro to partner nemá pochopení. Kupte mu proto kresby Shunga, japonské erotické umění z Nebo kdy mladý pár sedí nad velkou kádí, obrazně naplněnou ženským ejakulátem, a dívá se do její hladiny na svou lásku, na své propojení.

Nebo známou rytinu, kdy si žena češe vlasy nad svou vlastní rozlitou ejakulací a medituje o své vnitřní ženě. Bavila jsem se na to téma s tantrickým masérem, Dušanem Jurčíkem, který provozuje vlastní renomovaný tantrický salon Tantra Sofia v Praze.

Potvrdil mi, že až pětina žen během tantrické masáže zažívá ejakulaci. Ale že mnohé mají problém právě se svým partnerem, který to nepřijímá. Někdy může být ejakulace tak silná a stahy pánve tak silné, že doslova vypudí penis ven a muž se cítí téměř odstrčen. Zařadte jí do svého milování. Existuje několik orgasmů, klitoridální, přes G bod, anální a hluboký vaginální- orgasmus děložního čípku. Každý je opravdu jiný.

Protože každý je způsoben a ovlivňován jinými nervy. A působí energeticky jinak. To by bylo určitě na další dlouhý článek.

Klitoris je stejný jako penis. G bod je stejný jako prostata. Hluboký orgasmus přes děložní čípek je způsobován vnitřními orgány. Při hlubokém pronikání penis totiž stimuluje děložní čípek a bod těsně před děložním čípkem. Tím se stimulují obaly fascie všech vnitřních orgánů, všechny orgány se zapojují. Není to otázka nervu Nervus vagus jako u G bodu. Ale jinak platí pravidlo, nejprve je dobré dosáhnout Klitoridálního orgasmu, potom orgasmu přes G bod, a až nakonec hlubokého pánevního orgasmus.

A pak to samozřejmě můžete kombinovat. Mnoho mužů to dělá ale naopak, prostě do ženy proniknou, a hluboce pronikají. To je ale chyba, protože je to příliš brzy. Ženská esence se ještě neprobudila. Vzpomente si na Polynézany, jak jsem psala na začátku článku. Ti dokonce dovolí řádně vstupovat do ženy teprve až po její první ejakulaci. Existuje několik triků, jak být blíž. Jde o to, že muži často pronikají rovnou celým penisem hluboko do vagíny.

Ale na to pamatovali už i staří čínané a ve svých textech o Tao Sexu radí mužům, vždy začínat devíti mělkými vstupy a pak až jedním hlubokým. Hluboké vstupy doporučují až daleko později, uprostřed vášnivé noci, až teprve když žena dosáhne svých Tří vod, neboli ejakulace, pak je teprve připravena na hluboký vaginální orgasmus.

V případě mělkých vstupů stimuluje žalud totiž přímo G bod. Na toto téma by však byl vhodný již další, rozsáhlejší článek. Ukázali jsme si, že každá žena může zažívat mnohonásobný orgasmus a ženskou ejakulaci.

Řekli jsme si, že G bod je především sexuálně- emocionální centrum, takové naše vřelé srdce sexuality. Že většina starých národů nejen ejakulaci znala jako běžnou součást života, ale především vyznávala pro její transcendenci, pro plné zdraví a štěstí ženy. Že naše kultura s tímto tématem nemá kontakt právě kvůli silnému sexuálnímu potlačení vlivem novodobého křestanství a persekuci ženství a ženského principu po několik dlouhých staletí.

Současní vědci beze zbytku potvrdili existenci G -orgánu a ženské ejakulace. Nyní víme, že se můžeme ejakulaci naučit, že můžeme prožívat ejakulaci jak během orgasmu, ale i bez něj. Někdy už i tyto pouhé znalosti stačí k tomu, aby mnoho žen pochopilo lépe svou sexualitu a výsledek může být rychlý. I to je mým hlubokým přáním. Tak tu bych hnal, kdyby mi tak prochcala obývák! Joko dobrý,ale kazí mi to ta v tom vlaku co si furt olizuje ty ruce.

To musí být pěkný prase,šahá na kliky po celým vlaku a nádraží a pak do toho ještě zívá. Pro odeslání komentáře musíš být zaregistrován a přihlášen. Čubky Hnus Ostatní Sranda. Stříkající brunetka si užije vášnivý sex Kategorie: Riley Reid , 23 let. GreenTicket TOP komentář 43   2 Jako squirtu jsem už viděl hodně, ale z téhle to teče jak z hydrantu.

Drsný svět vám přináší každý den nová vtipná videa, porno zdarma, extrémní videa Tento web je určen pouze pro dospělé!

-D. peta (neregistrovaný) TOP komentář Thumb up Thumb down 0. asi uvidel poprve zenskou ten byl rychle:D prvni pohled na zenskou a bylo:plesk:: lol. Mnohdy je ženská ejakulace natolik silná, že je lepší se na ni připravit, například položit na Zrale panicky ženská ejakulace, Www sexdoma cz drsný svet. Oct 02, squirt porn drsný svet Erotická masáž Rypon (|): Nepleť si pojmy s dojmy Zlatý déšť (piss – chcaní) není to samé, jako squirt (ženská ejakulace).

On hleda par ceske mrdani