This is first homepage widget area. To customize it, please navigate to Admin Panel -> Appearance -> Widgets and add widgets to Homepage Column #1.
This is second homepage widget area. To customize it, please navigate to Admin Panel -> Appearance -> Widgets and add widgets to Homepage Column #2.
This is third homepage widget area. To customize it, please navigate to Admin Panel -> Appearance -> Widgets and add widgets to Homepage Column #3.

Grupac rozlobení muži

Proč nenosit tanga a jaký zvolit materiál? Duben beznaděj 9. Život se mi hroutí jako domeček z karet. Nezbyde po mě více než skelet. Je tolik lidí tak proč zrovna já??? Což jsem tak špatná?? Jsem Loser co jen prohrává. Co na světě nikoho nemá Mylsela jsem já bláhová. Že když se když se budu snažit. Tak tu budu šťastně žít. Opak je však pravdou. Zástupy mrtvích jdou za mnou. Jak lehké bylo ukončit život svůj.

Žádní andílci na mráčcích. Ani satani s vidlemi. Pouze temnota a věčný spánek. Stál tam velký hrad s prošlou zárukou a jednou vysokou věží, kde žili už staletí netopýři. Lidé v tomto království se měli pěkně, orali na poli, chovali dobytek a chodili panu královi drbat záda. Jednoho dne se v království stalo neštěstí, paní královna si zapomněla vzít antikoncepci a narodilo se jí dítě. Po porodu se šel pan král na děťátko podívat.

Byl z toho nešťastný, ale když dítě uviděl, hned si ho oblíbil. Holčička to byla, chlupatá jako opice. Chytil dítě za nohu, zvedl jej do vzduchu a pravil: Bude se jmenovat Kůženka! Ten večer byla ohromná oslava a král se ožral jako prase. Střílelo se dokonce i z kanónů a bouchali dělobuchy a tělotrhy. Příští den se zjistilo, že hrad má narušenou statiku a všechny ty dělové koule a výbuchy zdemolovali skoro půlku hradu.

Zemřelo mnoho zvědavých lidí, kteří se chtěli podívat, co je v otvoru do kanónu. Oslava narušila i rovnováhu ve zdejších lesích, protože spousta divočáků, srnců, jelenů i muflonů se na hradě upila k smrti. Na oslavě pařili i čtyři zlé sudičky a jedna z nich se utopila v sudu piva, ostatní přikládali vinu králi a chtěli se tedy pomstít.

Přišli ke králi, že přečtou Kůžence budoucnost. Jedna z nich přistoupila ke kolébce, uchopila Kůženku za ruku a spustila: Král se rozlobil a vyhodil sudičky. Až ji něco ostrého píchne do pr Potom je osobně zakopal na svém záhonu tulipánů. Král se však obával kledby své dcery, proto nechal v celém království a okolí zakázat ostré věci.

Zrušili se jehly, nože, vidle a vidličky, růže a ostružiny, sklo, papír a každý týden se všem zvířatům v lese brousily drápky. Celé roky byla Kůženka hlídaná v nejvyšší věži, aby se nepíchla do ňadra. Až jednou, když už byla Kůženka velká jako gorila, stala se hororová věc. Do království vletěla sršeň, celníci na hranicích byli bezmocní.

Ta sršeň byla velká asi jako zubní protéza paní královny. Kůženka si zrovna v nejvyšší věži dělala dobře marmeládou a ta, jelikož byla sladká, přilákala sršeň. Kůženka pracovala tak usilovně, že Zrovna když si Kůženka prozpěvovala trapnou písničku, dostala žihadlo do levé půlky. Vykřikla pronikavým skřekem připomínající něco mezi pláčem a chrápáním. I když to nebylo do ňadra, přecejenom upadla princezna do kómatu.

Lodivod se utopil v řece, kuchař v polévce a králův rádce ve vaně. Kat usnul v půlce popravy, dav usnul a králova televize s naladěným programem HBO zůstala zapnutá. Království spalo přibližně celých 13 let, 2 měsíce, 17 dnů, 7 hodin, 59 minut a 35 sekund.

V tom osamělý p r outník přešel celnici bez kontroly. Cestou potkal nehybně ležící živé lidi. Přeplul řeku bez větších ztrát krve, jelikož pijavice nikoho neočekávali a nebyly připraveny. Na eskalátoru vyjel do nejvyšší komnaty v domnění, že je tam hrobka Tutanchámona. V komnatě, ke svému zděšení, vidí spanilou, pannilou, ale brzo nepannilou princeznu, princeznu Kůženku, která má na tričku s velkým výstřihem vizitku s textem Mgr.

Vzápětí začal Kůženku, v domnění, že se neprobudí, sexuálně obtěžovat. Hupsl na nich, vypadal, jako by dělal ródeo, ale potom ji i políbil jestli se to teda dá vůbec nazvat polibkem. K jeho velkému zděšení se Kůženka probrala a s ní celé království včetně celní správy. P r outník uzavřel s princeznou registrované partnerství a potom celé království včetně celní správy žilo šťastně až do smrti, až na krále, který zemřel po šoku, který utrpěl, když dostal fakturu od HBO a účet za elektřinu zároveň, jelikož nechal 13 let puštěnou televizi královna utrpěla smrtelný šok, když viděla krále při smrtelném šoku.

Byli už staří a děti neměli, snad proto,že nebylo postelí. Žili si slušně o dvojí penzi, bába však furt měla pitomý hemzy. Kam já jsem za mlada své oči dala, že jsem si takové nemehlo vzala. Kdybys byl jako muž jen trochu solidní, tak už jsem mohla být desetkrát gravidní. Že děti nemáme,beztak je tvá vina, jen vzpomeň,jak v lese ti spad strom do klína.

Strom za to nemůže! Při tom jsem už cítil nejen, jak její kundička tlačí proti mému ocasu, ale také, jak se vlivem tíže ta kundička stále silněji svírá, až mě držela tak pevně, jak jsem to ještě nezažil. Byla to jen chvilka, než jsem z toho intenzivního pocitu dosáhl orgasmu. V zápětí jsem navolil režim postupného snižování tíže a trenažér se během půl minuty zastavil, byl to poněkud nepohodlný, ale nádherný sexuální zážitek.

V tomto duchu uběhly i další dny a ani jsme nevěděli jak, najednou byla Svobodná hvězda na monitoru. Design stanice byl opravdu velmi zvláštní, chápu, že trochu nesmělý člověk může mít problémy to popsat.

Abych dobře viděl všechny detaily, nechal jsem počítač aby obraz stanice zvěšil přes celý dvoumetrový zobrazovací panel. Nemýlil jsem se, termonukleární reaktor byl do nejmenšího detailu přestavěn do podoby třista metrů dlouhého ztopořeného penisu, dokonce i barvy povrchu byly přesné a celek působil neuvěřitelně reálným dojmem. Ve stejném duchu byla přeměněna i stanice. Prstenec byl proměněn v důvěrně známý kosočtverec, a zejména vnitřní strana prstence měla naprosto věrně a do detailů propracované vnější i vnitřní stydné pysky a zejména mohutný poštěváček.

Uprostřed pak zela díra, pochva, která byla doslova hluboká, jako sám vesmír. Slyšel jsem, jak vstoupila Monika a hned komentovala výjev na obrazovce "Je vidět, že na téhle stanici se vše doslova točí kolem ženského přirození a pochva je středem všeho dění, né-li vesmíru".

Tenhle penis je asi už dávno vyschlý a slouží jen pro okrasu". Za několik minut se pak opakovalo to, co jsem viděl už několikrát předtím. Žalud obrovského penisu se mírně zvětšil, vnitřek pochvy se začal vlnit a svírat, poštěváček povyrostl a vzápětí následovalo několik silných paprsků mléčně bílého světla.

Ty dokonale navozovaly představu semene, které v několika mohutných proudech zasáhly poštěváček. To už ale pod mýma šortkama šátrala Moničina ruka. No, oproti tomu na obrazovce mi připadá směšně malinký, ale zkusím to". Na to mi ho vzala do pusy, začala sát, jazykem jezdit po uzdičce a zuby občas jemně přejela límec žaludu.

No prostě mi ho krásně vykouřila a nechala mě, abych se jí vystříkal do obličeje. Není v tom sice tolik energie, ale ujde to". Odeslal jsem tedy krátkou zprávu, že vše vypadá v pořádku, jen prostě na této stanici zrovna, už tak asi let, dělají sex a nechtějí být rušeni. Osud návštěvníků zjistíme po vylodění, zatím bych si ale tipoval, že se buďto přidali, nebo se ušukali k smrti. Monika se mezitím přiblížila k vnějšímu obvodu prstence, srovnala rychlost s jeho rotací a pomalu se přibližovala k malé roztomilé kundičce, která se nám otevírala v ústrety.

Po měkkém přistání se na obrazovce objevila příjemná mladá žena. Dokonalá sexbomba, která viditelně pracuje celý život na tom aby byla maximálně sexy. Postava jak ze snu, nádherné kozy, vyholená kundička, ze které viditelně vystupoval poštěváček, dlouhé rudé vlasy, a samozřejmě úplně nahá. Přesněji řečeno oděná do několika černých kožených řemínků a několika stříbrných řetízků.

To vše umístěno tak, aby nic nezakrývaly, ale naopak na to přitahovaly pozornost. Já jsem tento rok velitelkou stanice a mé jméno je Petra. Musím Vás poprosit, abyste před vstupem do stanice odložili své oblečení, protože oděv je u nás znamením nemoci a nemocní bývají v karanténě v jiné části stanice.

Také před vaším vstupem musíme provést desinfekci a ověřit, že nepřinášíte žádné nebezpečné nemoci. Michal, ten muž tady po mé levici, na vás bude čekat a odvede vás do mé kanceláře. Když jsme vyšli z přechodové komory, čekal nás Michal ještě s jednou dívkou, řekli nám ahoj a pak Michal přistoupil k Monice, pohladil ji mezi nohama a zasunul svůj úd do její pochvy. Chtěl jsem se rozlobit, ale než jsem stačil něco říct, pohladila mě ta dívka po mém ocase, ten ji ihned ztvrdnul v ruce a ona se na něj napíchla svou žhavou kundičkou.

Několika pohyby mě akorát rozdráždila a opustila mě. Všimnul jsem si, že i Michal s Monikou již skončil. Vykoktal jsem jen " co … co …" když mě Michal přerušil, "tohle je takový zdejší ekvivalent podání ruky na přivítanou, více už Vám řekne Petra". Petřina kancelář byla vyzdobena v duchu celé stanice, obrazy a sochami, které byly sice na vysoké umělecké úrovni, ale za jejichž obsah by se nemusel stydět leckterý pozemský sexshop.

Jak jste asi pochopili, na této stanici se všichni věnujeme sexu ve všech podobách, jaké si umíte představit a v mnoha dalších, které si vy vzhledem k pozemské puritánské minulosti představit ani neumíte.

Začalo to asi před sto dvaceti roky, kdy jsme ze Země přijali technologii, která nám umožňuje mít dítě s kýmkoliv z této stanice, nebo i z pozemšťanů za několik posledních století, bez potřeby sexu. Tím se rozkoš stala jediným smyslem sexu. Většina lidí na této stanici se tedy začala sexu bezuzdně oddávat, ostatní postupně stanici opustili a během několika let jsme se rozhodli sex přijmout jako naše životní krédo, přičemž jsme zároveň přerušili styky se Zemí, aby nás svou puritánskostí neobtěžovali.

Vzhledem k plnému nasazení strojů se nám podařilo omezit pracovní dobu jen na několik hodin měsíčně, takže se můžeme věnovat sexu prakticky nepřetržitě. V průběhu let jsme genetickou manipulací lépe vybavili naše těla. Průměrný obyvatel Stanice je v deseti letech už plně dospělý a schopen sexu a náš vnější vzhled se pak prakticky nemění po zhruba dalších osmdesát let.

Pak najednou během několika týdnů prudce stárneme a v klidu bezbolestně umíráme. Kromě těchto vlastností se nám také podařilo dosáhnout mnohem vyšší citlivosti pohlavních orgánů při současném zvýšení jejich výdrže.

U naší populace je celkem běžné, že se milujeme bez přestávky několik dní a orgasmus můžeme prožívat nepřetržitě řadu hodin. S takovýmto životním stylem souvisí několik našich zvykostí, které Vám mohou přijít zvláštní, ale bylo by dobré, abyste je dodržovali, ačkoliv jsou zdejší obyvatelé velmi milí, přátelští a tolerantní. První takový zvyk je to, jak jsem vám už říkala, že oděv je zde výrazem nemoci, nebo impotence, což je zde koneckonců považováno za tu nejhorší nemoc.

S dalším zvykem vás už, jak jsem slyšela, seznámil Michal s Romanou a týká se nahrazení podání ruky mezi opačnými pohlavími poněkud vřelejším aktem. Podobným způsobem se zdraví osoba výše postavená, nebo které si vážíme a chceme jí vzdát hold tak, že vezmeme jeho, či její, pohlaví do úst a několik vteřin jemně sajeme a hladíme jazykem.

Je zde nyní přibližně stopadesát obyvatel a pravděpodobně už měl každý muž styk s každou ženou a naopak. Občas se zde vyskytují i homosexuální styky, často praktikujeme sex ve velkých skupinách a řadu dalších aktivit, se kterými se jak věřím postupně seznámíte.

Běžný postup navázání známosti je, že stačí kohokoliv kdekoliv oslovit, a on s vámi začne většinou hned na místě dělat sex, případně se dříve či později přesunete do některé sekce speciálně pro sex vybavené. Pokud chcete prožít něco zajímavého, máme tady různé zajímavé možnosti. Je tu místnost pro virtuální sex s přímým napojením terminálu do mozku a s injektáží drog na posílení vjemu. Jsou zde bezvadně vybavené mučírny a nejrůznější místnosti využívající beztíže, vakua, speciálně vyvinutých technologií a podobně.

Než to všechno vyzkoušíte uplyne několik let. Důležité ale je, abyste zapoměli na ten pozemský nešvar zvaný žárlivost a nechali vašeho partnera volně si užívat. Za ta léta sem již přiletělo mnoho návštěvníků a všichni si velmi rychle zvykli a přestože samozřejmě kdokoliv může kdykoliv odejít, všichni zde zůstali.

Naposledy sem před několika lety dokonce přiletěl nějaký policista s úředním posláním a přestože ze začátku vypadal spíše jako nesmělý nekňuba, je to teď jeden z nejvyhledávanějších "bejků" na stanici. To by bylo asi vše, co jsem vám chtěla říct na úvod, ale budete-li chtít cokoliv dalšího, úředně, či soukromě, jsem vám kdykoliv k dispozici". Při slově "soukromě" se na mě významně podívala a já jsem dle jejích předchozích slov neváhal a rychle využil příležitost.

Popošel jsem k ní, pohladil její krásné kozy, přivinul jsem se k ní, ona mi ho chytla, trochu mi ho pohonila, zatímco já jsem sál její bradavky a pak řekla "počkej, něco ti ukážu".

Když jsme odcházeli z místnosti, koutkem oka jsem ještě zahlédl Moniku, jak jí Michal ze zadu šuká a ona při tom lýže kundu Romaně ležící na stole. Petra mě vedla směrem k vnějšímu plášti, pak jsme vstoupili do asi patnáctimetrové koule, načež Petra zavelela "počítači, vypusť sondu 23". V zápětí zmizeli stěny a my jsme vyletěli ven. Nejdřív jsem se vyděsil, že nás vypustila do vzduchoprázdna, ale hned jsem si uvědomil, že je to nesmysl, že vzduch se sikotem nikam neuniká, že nadále můžu normálně dýchat.

Mé smysly ale byly nadále vyděšené z toho, že jsem najednou byl sám s Petrou, oba úplně nazí uprostřed vesmíru, jakoby ve vakuu, v naprostém stavu beztíže a stanice Svobodný sex zmizela z dohledu. Petra mě ale uklidnila, "neboj se, jsme v patnáctimetrové vzduchové bublině na samostatné oběžné dráze kolem slunce, která jen asi o tisíc kilometrů dále kopíruje dráhu stanice. Máme tady vzduch na několik hodin, než pro nás přiletí transportér, takže máme dost času dokončit to, co jsme začali v mé kanceláři".

Když jsem se trochu uklidnil, nemohl jsem odtrhnout oči od toho nádherného výhledu na hvězdy a vytrhl mě až Petřin hlas: Dal jsem se tedy do práce. Využil jsem veškeré dovednosti pro pohyb ve stavu beztíže, abych se blísknul, ale Petra měla evidentně větší zkušenosti se sexem ve stavu beztíže. Přestože jsem se šukáním ve stavu beztíže už nějaké zkušenosti měl, Petra mi předváděla stále nové a nové polohy a pohyby vycházející z ohromných možností sexu bez omezení vlastní vahou a potřebou nějaké podložky.

Chvílemi jsme se jen tak volně vznášeli uprostřed vesmíru a masírovali se jemnými pohyby, jindy jsme na sebe prudce nalítávalí a divoce šukali ze všech stran, do všech otvorů a všemi končetinami.

Těch šest hodin v "bublině", než pro nás přiletěl transportér, mi připadalo jako vteřina. Přesto jsem stihl prožít několik orgasmů. Po cestě zpět jsem se opět vzrušil, protože jak nás úplně nahé, přivinuté k sobě, za sebou táhl volným vesmírem kosmický transportér, měl jsem tak silný pocit nahoty, jako nikdy předtím. Než jsem se ale dostal k činu, byli jsme na stanici. Chtěl jsem, abysme s Petrou hned letěli znovu, ale ona mi jen řekla "počkej, nepospíchej, je tu spousta jiných děvčat, které budou chtít vyzkoušet nový přírůstek a taky spousta technických vymožeností, které ti pomůžou dosáhnout zajímavých sexuálních zážitků.

A jestli opravdu tak moc pospícháš, tak jsou tady po chodbách rozmístěné automaty, které ti to rychle ale krásně udělají.

Stačí, když ho strčíš do správné díry a zmáčkneš správné tlačítko. Nejbližší je tady za rohem. Představoval jsem si řady kajut v několika patrech, jak to na těchto stanicích bývá, pouze vyzdobených sexuálními symboly, občas se na chodbě povalující souložící pár atd. Tohle mi ale vyrazilo dech. Celý vnitřek stanice byl vybourán, čímž vznikl ohromný prostor na všechny stanice se zakulacující.

Co ale bylo nejdůležitější, na zemi zde rostla tráva, byly zde stromy plné ovoce a mezitím se procházeli nazí krásní lidé. Nade mnou byla vytvořena iluze blankytně modré oblohy a mírné zakulacení stanice, dovedně zakrývané stromy a nerovnostmi terénu, působilo spíše dojmem, že se nacházím v malebném údolí. Jako nejvýstižnější popis toho, jak to vypadalo mě napadá jediné slovo. Našel jsem si tedy volnou chýši a ulehnul na pohodlné lůžko.

Než jsem usnul, sepsal jsem ještě tuto zprávu pro velitelství. Vzhledem k uvedeným skutečnostem o tomto místě však doporučuji utajit jeho povahu, umístění a samotnou existenci před veřejností. Zveřejnění těchto skutečností by mohlo vést k nepředvídatelným reakcím na straně příznivců sexu i puritánů. S klapnutím jsem za sebou zabouchl dveře. Vždyť jen za tu chvíli co jsem se přemístil z nenáviděné práce ano i studenti musejí občas pracovat k nám domů jsem byl celý mokrý a tričko se mi nepříjemně lepilo na tělo.

S velkou úlevou jsem ze sebe shodil oblečení a začal se oddávat velmi příjemným chladivým kapkám vody a přitom začal přemýšlet o tom, co bych mohl udělat se zbytkem odpoledne.

Nápadů se mi honilo hlavou spousta — jako třeba: Nebo snad zajít za Martou, která mi ho vždycky tak vyždíme, že jsem úplně nepříčetný, nebo navštívit Martinu, která sice ráda roztoužené kočičky, ale nechá mne podívat a posuďte sami pohled na dvě krásné mladé a hebké roztoužené dívky, kdo by se při tom neudělal… Při tomto, jak jistě uznáte náročném rozhodování začal můj penis evidentně tuhnout a netrvalo dlouho a předkožka odhalila růžovoučký žalud.

Přemístil jsem se do obejváku a naučeným hmatem vylovil dobře schovanou kazetu s pornem — to víte staromódní rodiče — i když jak znám otce jistě by se rád podíval. Vrazil jsem ji do videa a má ruka začala pomalu a pohodově onanovat. Jsem už na to dost starý, ale někdy si prostě nemůžu pomoct, no a není-li nějaká děvka na blízku pomůžu si holt sám.

Čas plynul a grupáč na videu se stával stále víc a víc rajcovnější. Mladá asiatka si roztouženě vrážela ruku do kundičky a přitom slastně vzdychala, zatímco její společníci — pět pěkně nadržených samců, ji se zájmem pozorovalo a honili své dlouhé ohony.

Byli dobře sehraní, protože začali všichni společně stříkat. Mladá děvka už také tekla jako Dunaj, takže ji jeden nadzvedl a nabodnul … Přidávaje na tempu jsem si vůbec nevšiml, že do pokoje vešla moje nevlastní ségra. Nevím jak dlouho v těch dveřích stála, ale rozhodně jí to líbilo, protože si pod tričkem začala hladit kozičky. Mé nevlastní sestře Cindy je 16 a na svůj věk je celkem pořádná děvka — často slýchám od kámošů, kde s jakým a jak to dělala.

Má krásné kozy se světle hnědými bradavkami, které musí být radost laskat. Její kundička by určitě taky stála za to — má ji totiž vyholenou, což mne nevýslovně rajcuje. No a její prdelka — radost pohledět. Musím říct, že občas se nemůžu ubránit tomu někdy si to s ní rozdat. A ta příležitost se mi právě naskytla. Protože jsem byl docela slušně rozjetej bylo hned jasné jak odpovím. A tak se nenechala příliš pobízet a sundala si tričko. Její krásné kozičky znovu oživily můj po předchozím výstřiku povadnuvší penis, její bradavky jí krásně stály a kruh kolem nich — skoro jako od lahve.

Jakmile zpozorovala, že nebudu mít nic proti přiklekla: Věděla přesně jak to mám rád a tak občas lehce skousla můj penis. Pomalu jsem se vzpamatovával z počátečního šoku a začal jsem ji naplno šoustat do pusy. Přitom jsem jí jednou rukou mačkal kozy a druhou přitahoval hlavu. Musela ho cejtit až v krku, ale kouřila statečně — holt praxe je hned znát.

Mé vzrušení prudce narůstalo a výstřik se blížil. Začal jsem cítit škubání v penisu — známku blížícího se vyvrcholení. Vytrhla ho prudce s pusy. Podepřela si svoje kozy rukama a vzala penis mezi kozy.

Začala masírovat můj žalud nejdříve levou a poté pravou kozou na které měla vytetované srdíčko. Zároveň prsty jedné ruky třela kořen penisu a vajíčka — musím uznat, že to bylo supr. Penis se znovu zaškubal a její bradavky byly brzy pokryty bílou smetanou spermatu.

Pomalu si ho roztírala, jako by to byl krém na opalování. Při tom si třela prsty bradavky a začínala stále hlasitěji a hlasitěji sténat.

Vzpomněl jsem si přitom na Marcelu a její čtyřky a musel jsem uznat, že to umí obě minimálně stějně dobře. Rytmicky otvírala a svírala stehna. Protože na sobě měla jen malé, bílé bavlněné kalhotky, viděl jsem, jak jí v místech, kde byla její dirka, začínají vlhnout. Najednou vjela její pravá ruka pod kalhotky a začala se prudce pohybovat.

Cindy se svíjela, kroutila a třásla. Její levá ruka přistrkávala prsní bradavky střídavě k jejím ústům. Její ústa je sála, zoubky je skousávaly a natahovaly je do délky, která byla úctihodná. Křičela a sténala jako posedlá. Ruka v kalhotkách se hbitě hýbala a já si ho znovu začal honit a představoval jak ji šoustám. Nakonec se převrátila na břicho a její výkřik prozradil, že je hotová. Jak jsem byl rozrajcovanej nedal jsem se dvakrát pobízet a vrhnul se na ní. Stáhnul jsem jí kalhotky a jal se vychutnávat šťávy, které z ní stále ještě proudily.

Evidentně jí to dělalo dobře, protože začala znovu oddychovat. Její poštěváček byl krásně naběhlý a lákal mne čím dál víc. Vzal jsem ho do pusy a lehce skousnul. Její šťávy jí pomalu stékaly po nohou a tak jsem usoudil, že už je dostatečně vlhká a je ten pravý čas jí ho tam vrazit.

Zarazil jsem jí ho tam až vyjekla a začal tvrdě přirážet. Netrvalo dlouho a sehráli jsme se v dokonalém tempu. Cítil jsem, že už brzy budu a pomalu jsem začal přemýšlet zda jí vystříkám tu její rozkošnou kundičku nebo ho vrazím do análu.

Prudce jsem ho vytrhl. Chtěl jsem jí ho pomalu narvat do zadku, ale jak byla rozrajcovaná a nespokojená, že jsem ji připravil o dávku rozkoše zepředu, tvrdě přirazila a já už se začal strachovat, že ji zadřu. Naštěstí však její šťávy zabloudily i tam. Píchal jsem jí to do prdelky a ruku jsem jí vrážel do roztoužené pičky — vešla se tam bez problému celá — tak byla mokrá.

Cítil jsem, že už to nebude dlouho trvat a udělám se a tak jsem zvýšil tempo zasunování ruky. Byla už taky pěkně rozrajcovaná a tak docela solidním tempem přirážela — bylo na ní vidět, že do prdelky ho často nedostává a tak si to pěkně vychutnávala.

Když to na mně přišlo nijak jsem se nasnažil ho z ní vytrhávat naopak vychutnával jsem si ten vítězoslavný pocit a nechal se ždímat do poslední chvilky.

Udělali jsme se skoro zároveň a tak už mi unaveně klesla do náručí. Začalo to docela nevinně. Nějak jsme se potkali na stránkách, kde jsem oba hledali kamarády. Vyměnili jsem si pár zpráv a zjistili jsme, že máme spoustu společného.

I podle fotek sympaťák. Pak mi pomáhal zprovoznit ICQ, no a začali jsme si psát víc. Stále běžné věci, kdo má jakého psa…atd. Najednou mi ale začal psát, že by ho zajímalo, co mám ráda v pelíšku…. I když jsem původně fakt chtěla jen kámoše, byl mi moc sympatickej a tak jsem mu něco málo odpověděla. Docela jsem se styděla- což ke mně moc nejde!! S každou informací, kterou na mně vymámil a opět jsme zjistili, že máme hodně společného jsem začala zjišťovat, že mám čím dál tím větší chuť dělat to přímo s ním.

Když už jsme byli v té upřímnosti, tak jsem mu to napsala. Nemyslím, že by ho to nějak zvlášť překvapilo…naopak, okamžitě toho využil a začal mi psát scénáře našeho setkání, a to dost podrobné. No tak z toho jsem už byla úplně hotová, hrozně jsem to všechno chtěla.

To všechno se událo během asi dvou dnů. Taky jsme si vyměnili čísla a začali si domlouvat schůzku. Z ničehonic zavolal…bylo to hodně zvláštní poprvé slyšet někoho, s kým jsme probrali takové intimní detaily…ale měl příjemný hlas a škádlil mně, udílel rozkazy   — co si mám vzít na schůzku a tak.

Slíbila jsem šaty, samodržící punčochy a jinak naostro…. Další den byl den D, měla jsem pro něj přijít do hotelu. Trochu se mi z toho klepaly kolena! Musím přiznat, že jsem rozkaz nesplnila, na punčochy bylo šílené vedro a vzala jsem si černé tanga. Poznala jsem ho okamžitě,seděl v hotelové kavárně… Byl ve skutečnosti ještě mnohem hezčí než na fotkách.

Grupac rozlobení muži

Grupac rozlobení muži

Pomalu si ho roztírala, jako by to byl krém na opalování. Při tom si třela prsty bradavky a začínala stále hlasitěji a hlasitěji sténat. Vzpomněl jsem si přitom na Marcelu a její čtyřky a musel jsem uznat, že to umí obě minimálně stějně dobře.

Rytmicky otvírala a svírala stehna. Protože na sobě měla jen malé, bílé bavlněné kalhotky, viděl jsem, jak jí v místech, kde byla její dirka, začínají vlhnout. Najednou vjela její pravá ruka pod kalhotky a začala se prudce pohybovat. Cindy se svíjela, kroutila a třásla. Její levá ruka přistrkávala prsní bradavky střídavě k jejím ústům. Její ústa je sála, zoubky je skousávaly a natahovaly je do délky, která byla úctihodná.

Křičela a sténala jako posedlá. Ruka v kalhotkách se hbitě hýbala a já si ho znovu začal honit a představoval jak ji šoustám. Nakonec se převrátila na břicho a její výkřik prozradil, že je hotová. Jak jsem byl rozrajcovanej nedal jsem se dvakrát pobízet a vrhnul se na ní.

Stáhnul jsem jí kalhotky a jal se vychutnávat šťávy, které z ní stále ještě proudily. Evidentně jí to dělalo dobře, protože začala znovu oddychovat.

Její poštěváček byl krásně naběhlý a lákal mne čím dál víc. Vzal jsem ho do pusy a lehce skousnul. Její šťávy jí pomalu stékaly po nohou a tak jsem usoudil, že už je dostatečně vlhká a je ten pravý čas jí ho tam vrazit.

Zarazil jsem jí ho tam až vyjekla a začal tvrdě přirážet. Netrvalo dlouho a sehráli jsme se v dokonalém tempu. Cítil jsem, že už brzy budu a pomalu jsem začal přemýšlet zda jí vystříkám tu její rozkošnou kundičku nebo ho vrazím do análu. Prudce jsem ho vytrhl. Chtěl jsem jí ho pomalu narvat do zadku, ale jak byla rozrajcovaná a nespokojená, že jsem ji připravil o dávku rozkoše zepředu, tvrdě přirazila a já už se začal strachovat, že ji zadřu.

Naštěstí však její šťávy zabloudily i tam. Píchal jsem jí to do prdelky a ruku jsem jí vrážel do roztoužené pičky — vešla se tam bez problému celá — tak byla mokrá.

Cítil jsem, že už to nebude dlouho trvat a udělám se a tak jsem zvýšil tempo zasunování ruky. Byla už taky pěkně rozrajcovaná a tak docela solidním tempem přirážela — bylo na ní vidět, že do prdelky ho často nedostává a tak si to pěkně vychutnávala. Když to na mně přišlo nijak jsem se nasnažil ho z ní vytrhávat naopak vychutnával jsem si ten vítězoslavný pocit a nechal se ždímat do poslední chvilky.

Udělali jsme se skoro zároveň a tak už mi unaveně klesla do náručí. Začalo to docela nevinně. Nějak jsme se potkali na stránkách, kde jsem oba hledali kamarády. Vyměnili jsem si pár zpráv a zjistili jsme, že máme spoustu společného. I podle fotek sympaťák. Pak mi pomáhal zprovoznit ICQ, no a začali jsme si psát víc. Stále běžné věci, kdo má jakého psa…atd. Najednou mi ale začal psát, že by ho zajímalo, co mám ráda v pelíšku….

I když jsem původně fakt chtěla jen kámoše, byl mi moc sympatickej a tak jsem mu něco málo odpověděla. Docela jsem se styděla- což ke mně moc nejde!! S každou informací, kterou na mně vymámil a opět jsme zjistili, že máme hodně společného jsem začala zjišťovat, že mám čím dál tím větší chuť dělat to přímo s ním. Když už jsme byli v té upřímnosti, tak jsem mu to napsala. Nemyslím, že by ho to nějak zvlášť překvapilo…naopak, okamžitě toho využil a začal mi psát scénáře našeho setkání, a to dost podrobné.

No tak z toho jsem už byla úplně hotová, hrozně jsem to všechno chtěla. To všechno se událo během asi dvou dnů. Taky jsme si vyměnili čísla a začali si domlouvat schůzku. Z ničehonic zavolal…bylo to hodně zvláštní poprvé slyšet někoho, s kým jsme probrali takové intimní detaily…ale měl příjemný hlas a škádlil mně, udílel rozkazy   — co si mám vzít na schůzku a tak.

Slíbila jsem šaty, samodržící punčochy a jinak naostro…. Další den byl den D, měla jsem pro něj přijít do hotelu.

Trochu se mi z toho klepaly kolena! Musím přiznat, že jsem rozkaz nesplnila, na punčochy bylo šílené vedro a vzala jsem si černé tanga. Poznala jsem ho okamžitě,seděl v hotelové kavárně… Byl ve skutečnosti ještě mnohem hezčí než na fotkách. Když se postavil, abychom se představili, zjistila jsem navíc, že má skoro dva metry.

Vše bylo naprosto spontánní, na přivítanou jsme se políbili. Dala jsem si taky kafe a povídali jsme si. Už byl ubytovaný v hotelovém pokoji, měli jsme jít na pozdní oběd a ještě něco na pokoji potřeboval, tak   jsem šla s ním. Už v proskleném výtahu jsme se začali líbat… nakonec jsme to ale vydrželi a šli se najíst, měli jsme oba opravdu hlad. Cestou do restaurace jsme si povídali, byl to jen kousek, a seděli jsme pak v podzemí, kde bylo krásně chladno, i když venku byl žár k nepřežití.

Dali jsme si vínko a nočky oba máme rádi italskou kuchyni. Moc fajn jsme si povídali, ale zároveň už lítaly pořádně žhavé pohledy!!!

Oželela jsem i něco sladkého, už abych byla s ním sama. Tou dobou jsem už měla pěkně mokré kalhotky. Na pokoji jsem si nejdřív dala sprchu. Taky jsme se po ICQ a sms domluvili, že přinesu šátky na zavazování očí a svazování.

Vyšla jsem tedy ze sprchy omotaná ručníkem, a vzápětí jsem už měla zavázaná očka. Bylo to setsakra vzrušující, hlavně když jsem tušila, že všechno co mi psal taky splní…položil si mně na postel, svlékl z ručníku a začal si se mnou hrát.

Taky jsme se domluvili na dětském olejíčku, takže mně s ním začal pomalu natírat a masírovat. To už jsem myslela, že zešílím a moje krásně vyholená kundička doslova tekla! Pevně mi svázal ruce a teď už mně měl doslova ve své moci. Hrál si se mnou chvíli jazykem, pak mně zase poléval olejíčkem, roztíral ho po bříšku a stehnech, hladil mně. K tomu mi říkal, jak si se mnou bude dělat co chce, protože jsem nesplnila příkaz, přišla pozdě….

To mně dostalo k naprostému šílenství. Sténala jsem, křičela, prosila abych si mohla alespoň sáhnout na jeho chloubu stále ještě měl na sobě jeansy a triko , aby se nade mnou smiloval a konečně mi to udělal. Měl ale šílenou výdrž, to jsem v životě nezažila. Začal mně lízat a já ucítila dotek něčeho chladného. Byla jsem tak vydrážděná, šílená, že jsem nevěděla co to je.

Byl to řetízek, co měl na krku, i se dvěma přívěsky. Naprosto spontánně si ho sundal, přívěsky zasunul hluboho do mojí zmáčené broskvičky a za řetízek pak tahal. Byla jsem snad už v bezvědomí rozkoší a touhou, bylo mi jedno že žadoním a prosím a málem lezu po zdi. Chtěla jsem ho celého vidět, cítit…I kdybych neměla zavázané oči, tak bych před nimi měla myslím úplně černo. A kdybych neměla svázané tlapky, tak bych si to před ním prostě klidně udělala!!! Nemohla jsem ale dělat vůbec nic. Najednou jsem ucítila na rtech něco tvrdého….

Pak mi přikázal, abych si klekla na všechny čtyři. V té chvíli bych mu dovolila cokoliv. Konečně mi ho tam vrazil, bože to byla nádhera. A protože jsem si předtím psali o všem co máme rádi, přesně věděl jak mně naprosto dostat k šílenství. Pleskal mně přes zadeček, pěkně přirážel   a nakonec   mně i chytil pevně za vlasy…. Bylo to nádherné, měla jsem hned několik orgasmů za sebou. Taky to nemůže vydržet věčně, říkala jsem si.

Ale bylo to naprosto úžasné a tak jsem si to užívala. Najednou zrychlil a začal vzdychat, no a pak mi do kundičky vycákal   pěknou dávku semene. Ještě oddechoval, když mi rozvazoval oči a ruce… poprvé jsem ho viděla v celé kráse a utápěla se v těch nádherných upřímných hnědých očích….

Dostali jsme znovu hlad a tak jsme se oblékli a sešli do hotelové kavárny, ve které jsme se před pár hodinami poprvé setkali, na něco sladkého. Bylo teprve odpoledne, do večera spousta času…. Jsem osobní asistentka generálního ředitele jedné větší obchodní společnosti.

Hodně díky tomu cestuji a nejen po Evropě. Prakticky většinu těchto cest absolvujeme letadlem, několikrát jsme však jeli též chlebodárcovým BMW. Loni jsem si však naplánovala dovolenou až na září.

Když jsem se vrátila z dovolené, první telefonát po přistání na Ruzyni byl od mého chlebodárce. Na to mi odvětil: Do Budějic jsem se nechala odvézt taxíkem, zaprvé jsem byla naštvaná a za druhé jsem pospíchala. V práci jsem si vyzvedla auto a po krátké pauze doma na převlečení, osprchování, najezení atd. Cesta ubíhala docela příjemně, stařičký Legend je velmi pohodlný a jen si tichounce ševelil.

Hranice v Rozvadově jsem přejela vcelku bez problémů, bylo už hodně po jedenácté večer. Jela jsem temnou spojkou z hranic na Amberg, kde začíná dálnice. Poslouchala jsem si příjemnou muziku a pobroukávala si když najednou mi do uší zakvílelo nepříjemné písknutí. Koukla jsem co se děje a uviděla rozsvícenou kontrolku benzínu.

Naštěstí se po několika kilometrech objevila cedule, že ve vesnici kousek z cesty je pumpa. Sjela jsem podle ukazatele, projela celou vesnicí.

Až na samém jejím konci stála zelenožlutě svítící pumpa s nápisem BP. Zastavila jsem a šla odemknout nádrž. Nejdřív jsem ho zkoušela nehty otevřít, ale po zjištění, že bych dříve přišla o nehty než bych to otevřela, jsem si řekla, že snad pumpař bude vědět, jak se do toho leze. Vešla jsem dovnitř a zahlédla mladíka sedícího za kasou, jak upřeně zírá kamsi pod pult. Také jsem si všimla, jak jeho pravá ruka vykonává jakýsi rychlý, pravidelný pohyb. Bylo mi hned jasné co tam dělá.

Nevěděla jsem jak zareagovat. Ale vzhledem k tomu, že mě vůbec nezaregistroval, šla jsem k němu. Mladík se strašlivě lekl a vykřikl. Podíval se na mě a zrudnul. Stál tam za kasou a jeho penis mu trčel do prostoru. Cítila jsem, jak mě pohled na jeho mužství vzrušuje. Rychle se vzpamatoval a zastrčil ho do kalhot. Koukla jsem za pult, do čeho že to předtím tak fascinovaně zíral.

Ležel tam jakýsi pornočasopis. Obešla jsem pult s kasou a šla k němu. Ještě než stačil cokoli říci, rozepnula jsem mu poklopec a osvobodila jeho vzpřímené mužství. Pevně jsem ho obemkla prsty a pomalinku stahovala předkožku. Vykoukl na mě velký, lesklý, fialový žalud. Dala jsem mu pusinku na špičku, naslinila jsem si rty a pomalinku si vsála žalud do papulky. Rukou jsem jen dvakrát pohonila a jazykem zakmitala na uzdičce, když se vzepjal a slastně zakřičel.

Do papulky se mi nahrnula hustá dávka horkého semene. A bylo ho hodně. Zvedl mě a beze slova mi vyhrnul sukni. Stáhnul mi kalhotky a posadil mě na pult. Klekl si přede mě a vklínil se mi mezi nohy. Byla jsem už hodně mokrá a on mě vášnivě lízal. Cítila jsem, jak mi jeho jazyk kmitá na poštěváčku ve zběsilém tempu. Přivádělo mě to k šílenství. Pak do mě zasunul nejdřív jeden a pak druhý prst. Cítila jsem jak se ve mě prsty pohybují a to už jsem nevydržela.

Tělo se mi roztřáslo a mě zaplavila vlna horka rozlévající se od mého lůna. Rozvzdychala jsem se na celou pumpu. Opatrně mě sundal z pultu a otočil. Předklonila jsem se a opřela se o pult lokty a ňadry. Pevně mě chytil za zadek a na samý kraj kundičky nasadil své mužství.

Na víc jsem nečekala a prudce se na něj napíchla. Asi to nečekal a vykřikl. Ještě pevněji mě stiskl, prakticky jsem se nemohla hýbat. Tvrdě do mě začal přirážet a já cítila jeho penis hluboko ve svém lůně. Postupně zrychloval své tempo a hlasitost svého sténání. Ještě několikrát tvrdě přirazil a vykřikl. Cítila jsem, jak do mých útrob posílá další horkou dávku svého semene. Ačkoli jsem nedošla až na vrchol extáze, přesto jsem uspokojeně ležela na pultu a oddechovala.

Stáhla jsem si sukni ve stejný okamžik, kdy zpoza zatáčky vyjel autobus přímo na benzínku. Byl čtvrtek krásný sluneční den. Zavolala mi moje nejlepší kamarádka Alena, jestli bych nepřišla ke kamarádce Lucce na privát. Samozřejmě, že jsem na tu nabídku kývla. Přišla jsem k Lucce do bytu byly tam jen holky, moc holek asi osm.

Všechny už vypily hodně skleniček alkoholu, tak abych nezůstala pozadu, tak jsem taky něco vypila. V tu chvíli jednu z holek Markétu napadlo, že když je takové horko tak by jsme se mohli svléknout.

Nikdo nic nenamítal a všechny jsme v tom pokoji byly nahé. Po hodině přišel do bytu kluk Aleny. Nebyl sám,  přišel ještě se svými kamarády. Párty se začala rozjíždět. Oči všech kluků byly vyvalené, tolik nahých holek, které je sváděli svými pohledy. Nikdo z nich neváhal a přidal se do té erotické hry. Na mě  a na Moniku nikdo nezbyl.

Šly jsme si tedy sednout do kuchyně. Seděly jsme vedle sebe a najednou mě Monika začala líbat. Bylo to tak vzrušující,  poprvé jsem se líbala s holkou. Pak, ale Monice líbání nestačilo, bylo vidět, že ona v tom má velké zkušenosti, sjela mi usty na krk a na bradavky. Začala mi je pomalu okusovat. Pak sjela dolu na moji oholenou mušličku. Pomalu mi jí začala lízat nahoru a dolu a pak zapojila do hry prsty.

Lehly jsme si obě na zem. Hlavu měla v mém klíně a já zase v jejim. V tu chvíli do kuchyně přišel Lukáš. Nestačil zírat a  okamžitě svolával všechny do kuchyně. Postupně se všichni začali zapojovat do naší hry. Vzala jsem Lukášův krásný penis do ruky a pomalu jsem mu ho začala sjíždět,  pak jsem si ho strčila do ust a oba jsme si to fakt skvěle užívali. Její naděje se rozplynuly ve chvíli, kdy profesor začal nervozně poklepávat prstama na stůl.

Nechala raději oči zavřené, z zhluboka se nadechla a rychle si oběma rukama zakryla obličej. V ten moment se tichá třída proměnila v hlouček šeptajících lidí. Nebylo možné odlišit kdo co říká a Eriku to ani nezajímalo. Byla ponořená do svého nitra a přemýšlela o ponížení, které právě prožívá. Chtěla hlasitě zakřičet a utéct. Její oblíbená škola se během pár okamžiků proměnila v hotové peklo. Bolelo to tak moc?

Erika by v té chvíli nejraději milého profesora praštila něčím po hlavě, ale jednak věděla, že jí to před ničím nezachrání a navíc by to stejně nedokázala.

Místo toho nepatrně kývla hlavou na znamení, že to pro ní není zrovna příjemné. Šepot ve třídě se pomalu vytrácel a všichni čekali jak to bude pokračovat.

Profesor pozoroval obnaženou dívku, občas jeho zrak zabloudil i do jejího klína, ale snažil se aby to nebylo tolik patrné. Takto vydrželi něco málo přes minutu, než Horký znovu promluvil: Erika v domnění, že jí třeba dovolí se obléknout, pomalu uvolnila ruce a nechala je spadnout podél těla. Nakonec i otevřela oči a zahleděla se na chvíli do třídy.

Dívky koukaly většinou nezaujatě někam směrem k tabuli, některé si toho vůbec nevšímaly a něco si četly nebo psaly. Ovšem byly i takové, které si se zaujetím prohlížely Eriku. Jednou z nich byla i Aneta, která nejspíš tušila, že brzy bude na jejím místě ona.

Mužská část obecenstva měla upřený zrak převážně do jejího rozkroku. Dokonce si všimla, že vetšinou mají ruce pod lavicemi. Na pár sekund jí napadlo, že jsou z ní vzrušené a pod lavicemi si dělají dobře. Ačkoliv si to nechtěla připustit, líbilo se jí, že má na někoho až takový vliv a trochu jí to i vzrušilo. Pak otočila hlavu na profesora a čekala co jí chce říct.

Erika byla teď trochu zmatená a dokonce jí donutilo se podívat dolů, kde ihned viděla své holé nohy. Dokud má nohy těsně u sebe, tak nikdo nemá šanci vidět nic víc než jen trochu černých chloupků. Teď už si připadala o malinko klidnější i když k úplné pohodě měla ještě daleko. Trochu se začínala zajímat co bude dál. Doufala, že se bude moci konečně posadit.

Horký měl však úplně jiné plány. Erika, posilněná vědomím, že skrz její chloupky není pořádně nic vidět, vykročila kupředu. Procházela mezi spolužáky, oči upřené do země aby se vyhnula zvídavým pohledům.

Bez problémů prošla celou třídu a nikdo se neodvážil nic poznamenat. Postavila se zpátky před tabuli v plané naději, že už tomu bude brzy konec. Byla však ráda, že si může konečně sednout alespoň někam a skrýt tak na chvíli svůj klín. Profesor vytáhl z brašny kousek jakési látky a rozložil jí na svém stole. Nechceme přece, aby jsi chytila nějakou ošklivou nákazu. Ale ať tě ani nenapadne se s ní nějak zakrývat, jinak ti ji zase vezmu.

Vyskočila na stůl a hned se cítila o trochu lépe, když byl její rozkrok schovaný. Profesor jí chvíli nechal odpočinout a pak řekl: Profesor se usmál a vzal do ruky svojí brašnu. Její logické uvažování na malý moment vypovědlo službu a ona zareagovala trochu rozlobeně: Erika už byla v ten moment s úlevou rozhodnutá seskočit ze stolu, ale její logika opět začala fungovat a došlo jí, jak to myslel. Vidět se další rok by znamenalo, že bude opakovat ročník a to tedy rozhodně neměla v plánu.

A tak po menším vnitřním přemáhání se místo toho posunula dozadu, zvedla nohy a položila je na stůl tak těsně k sobě jak jen to šlo. Polonahá dívka na profesorském stole chvíli přemýšlela o jejích možnostech.

Zadívala se do třídy, kde se většinou setkala se zvídavými pohledy svých spolužáků, kteří momentálně věnovali pozornost jenom jí. Sice to byl jiný druh zájmu o její osobu než by chtěla, ale rozhodla se této dočasné slávy trochu využít. Navíc usoudila, že když bude profesora poslouchat, bude to mít snad rychle za sebou. Uvolnila tedy napěti v nohách a pomalu je rozevírala. Nakonec si dodala trochu odvahy a přesunula i chodidla tak aby každý ze třídy měl dobrý výhled do jejího rozkroku.

Kluk v první lavici, který měl nyní Eričin rozkrok skoro metr od sebe, už zcela bez ostychu pohyboval rukou pod lavicí. Ani ho nenapadlo aby přestával i když si ho všimla Erika. V jakémsi temném zákoutí, její jinak neposkvrněné mysli, pociťovala radost, že tohle někdo dělá kvůli ní. I přesto, že ona sama byla v daleko více ponížující pozici. Člověk, který jí využíval jen ve chvíli, kdy neměl domací ůkol, se nyní uspokojoval při pohledu na Eriččina nejintimnější místa. Nevěděla, kde se to v ní bere, ale cítila mírné vzrušení.

Profesor si této nastalé situace taktéž všíml, ale nijak to nekomentoval. Místo toho se postavil mezi dívčiny rozevřené nohy a s foťákem v ruce zkoušel první záběr.

Eriku opět na několik málo sekund přepadly myšlenky, jestli by tohle opravdu měla dělat. Do toho se však ozvalo první cvaknutí přístroje a tím byl její osud zpečetěn. Jenže Horký se stále tvářil nespokojeně a zírajíc do Eriččina rozkroku předstiral přemýšlení. Od ředitelky mám jasné pokyny, že na fotce musí být vidět poštěváček, jinak to nelze použít. Tak si prosím trochu roztáhni ty pysky.

Porno porno latina porno gordas desnudas el amor follando xxx porno geys chicas sex free hombres peludos vidios trio con sexo fuerte videos maduras tetonas porno con tetonas muy grandes videos porno trio bisex interracial amateur interracial videos porno bdsm gratis parejas video lesbianas follando japonesas xxx bideos xxx videos bixesuales sasha grey xxx mujeres gordas desnudas cachondas videos maduras abuelas videos gey gratis travestis porno.

cumlouder ver porno español gratis sofia rose porno pollas culonas vasca follando video porno porno gratis porno porno pelirojas es. con jóvenes escenas porno amateur madre hija sexo video mamada videos muy calientes porno hd tetas películas porno manga hentay enfermeras porno espanol porno gordos trio con mama pornosex videos porno falso porno castings porno zorras lesbianas tetas maduras porno gitanas porn tube videos interracial latinas videos de lesbianas chicas espiadas tetonas tori black porn video porno español dando por culo julia de abuelas follando maduras videos pornno porno gratis videos trabestis videos gratis ancianas porno videos pornos gratis videos gratis bidios porno cachondas xxx tríos porno tetonas interracial amateur negras desnudas porno amaters porno con putas lesbianas gratis grandes y gordas tetonas parejitas porno bukake videos de lesbianas videos negras anal amateur x peludas follando porno tetas naturales videos porno en español gratis porn tube videos hentai gratis haciendo el coño culos lesbianas haciendo sexo oral porno con putas japonesas video bdsm extremo super pollas sexo anal primera vez xxx videos porno gratis tetonas películas porno lesbianas mujeres maduras cumlauder en la mejor porno gratis porno de putas team skeet porno pollas grande porno de asiaticas maduras gratis xxx intercambio parejas porno de guarras x lesbianas xx videos calientes vídeos porno jenna jamenson chicas amater sexso porno xxl porno.

cumlouder videos pollones xxx porno secretarias blacksonblondes xx porno asiatica corridas en español negros chicos xxxporn dibujos porno hd porno wicked porn bus maduras.

con travestis cordoba videos lesvianas gratis porno arabes porno xxx gratis porn pilladas desnudas madre y maduras videos porno negras maduritas travestis porno eyaculacion femenina rubuas 19 sofia rose xxx videos cumloader español vidios de viejos videos deputas follando cumlauder videos tetonas rubias porno español videos de maduras tetonas videos porno en español mejores videos hombres maduros follando pilladas por el mejor porno gratis polla madre despedida de negros sexo interracial videos ñorno jasmine webb porno porno 69 xxx porno chicas para mujeres videos gratis tetona grandes sexo arabi videos españoles videos porno 3d putas sexo trios videos porno porno videos porno tran porno.