This is first homepage widget area. To customize it, please navigate to Admin Panel -> Appearance -> Widgets and add widgets to Homepage Column #1.
This is second homepage widget area. To customize it, please navigate to Admin Panel -> Appearance -> Widgets and add widgets to Homepage Column #2.
This is third homepage widget area. To customize it, please navigate to Admin Panel -> Appearance -> Widgets and add widgets to Homepage Column #3.

Strikani do kundy pozice 69

strikani do kundy pozice 69

Jsem rozvedená a hledám muže který má rád vášnivý sex nezávazným schůzkám. Mám ráda oboustranný orál, mazlení, análek i tvrdé přirážení. Už se nemůžu dočkat až mi napíšeš jak bys to chtěl se mnou dělat: Ráda bych se seznámila s milým hodným a upřímným, klukem, který má zájem o vážný vztah.

Ráda sportuji, chodím na koncerty, do přírody, mám ráda cestování a poznávání nových míst. Je mi 22, jsem štíhlá bruneta s dlouhými vlasy, prsa č 3, sportovní postava.

Měl bys být hodný, upřímný, mít sportovní po Jsem rozvedená, s vyřešenou minulostí a hledám muže který stejně jako já nechce být sám. Jsem romanticky založená štíhlá bruneta, 25 let, zatím bezdětná, prý atraktivní, mám ráda cestování, vaření a samozřejmě milování.

Nabízím zázemí, podporu a věrnost. Pokud jsi seriozní a máš zájem o vztah naplněn Mám ráda sex ale můj manžel mi nestačí.

Hledám touto cestou muže, který by měl zájem o občasné diskrértní schůzky s štíhlou blondýnou 22 let. Měl bys být vtipný, milý, čistotný, přiměřeně urostlý, diskrétní a zkušený. Nechci peníze, pouze bys měl zajistit příjemné místo pro naše hrátky. U mě doma to Doma tě to už nebaví? Tu tvoji pořád bolí hlava a nedá ti?

Já uspokojí všechny tvoje choutky a ještě mnohem více. Ojedu tě tak jako žádná jiná. Mám ráda 69, kouření bez až do konce, polykání semene, anál, hrátky s nejrůznějšími hračkami, ráda střídám polohy, neležím jako prkno. Pokud chceš můžu ti Jsem nadržená kurva která chce pořád mrdat.

Chtěl by ses vystříkat do mojí kundy? Ráda při sexu mluvím sprostě a líbí se mi když budeš sprostý i ty. Mužeš se dívat jak si strkám vibrátor do zadku a do kundičky, lízat moji kundí šťávu a pak mi to tvrdě udělat až budu křičet rozkoší. Můžeš mi to uděla Přitahují mne mladí kluci tak 18 - 20 let štíhlí. Chtěl bys ochutnat šťávu z mojí nadržené kundičky a pak mi do ní zasunout svůj tvrdý penis?

Jesti jsi nezkušený, nevadí. Jsem dobrá učitelka a ráda tě naučím jak mě přivést k mo Mého manžela nejvíc vzrušuje když se může dívat jak si to rozdávám s jiným mužem. Protože mu chci dopřát toto potěšení, hledám touto cestou atraktivního kluka, který se se mnou chtěl milovat v jeho přítomnosti.

Můžeme dělat cokoliv chceš, ale mám nejradši polohy na koníčka, 69 a misionář. Žhavé milování, to je to co mi chybí nejvíce. Mám ráda sex a masturbace mne už trochu nudí. Jsem v sexu poměrně náročná, mám ráda delší něžné předehry, první orgasmus jsem zvyklá dosahovat čistě jen lízáním a cumláním poštěváčku. Ale s jedním se nespokojím. Mám ráda střídání poloh, tvrdé přirážení i Jsem vášnivá hravá baculka s čertíkem v těle, milující krásný dlouhý sex plný vášně a něžného mazlení.

Hledám kocourka milujícího sexík a kterému nevadí malá odměna za prožitek. Miluji orálek dokonce oboustraný, análek, klasiku a vše prijemné.. Po krásné šukačce s Martinou, jsme se přesunuli do obýváku na gauč, kde spala spokojeně Radka.

S Martinou jsme se na sebe podívali bylo nám všechno jasné. Vlezli jsme k Radce na gauč, pořád ještě spala, kozičky se jí zvedali jak oddychovala, opatrně jsme ji vysvlékli z pyžama a začal jsem jí olizovat bradavky.

Martina se přesunula ke kundičce a i když jak říkala nikdy se ženou nic neměla tak Radce polehounku roztáhla nožky a jazýčkem začala prozkoumávat kundičku Radky, ani jsem se nedivil když se Radka probudila a chvíli vyjeveně koukala co se děje, ale rychle pochopila a vzala mého ptáka do ruky a začala ho honit zatím co jí Martzina vylizovala kundu.

Radka skučela slastí a klepala se v orgasmu, když jsem Martině řekl aby uhnula protože už jsem chtěl pořádně vyšukat Radčinu kundičku. Roztáhl jsemjí nohy a pomalu ji strčil ptáka na kraj kundičky. Martina stála za mnou a silou do mě strčila, takže jsem prudce vjel celým ptákem do kundičky. Chtěl jsem si to vychutnat a tak jsem pomalinku začal přirážet svým ptákem a rukama se mazlil s Radčinýma kozama. Martina se mezitím přesunula k hlavě Radky a okamžitě nasedla svojí kundou k Radčině puse, ta začala Martině její tekoucí kundu vylizovat a obě dvě u toho hekali, že jsem měl strach, aby se někdo v domě nevzbudil.

Po chvíli Radka v orgasmu stáhla kudu, že jsem měl strach, že mě přeštípne ptáka, ale kunda jí začala pulsovat a to už jsem nevydržel a začal jí stříkat svoji dávku do kundy, mezi tím se udělala i Martina a když jsem se podíval na Radku začal jsem se smát protože měla celý obličej od šťáv, které vytékali z kundy Martiny. Opatrně jsem začal Radce tváře olizovat zatímco Martina už zase řádila svým jazykem v Radčině kundě.

Když jsem očistu Radčiny tváře dokončil, tak jsem se otočil k Martině,která klečela a rukama se hrabala Radce v kundě a občas prolízla poštěváček, Radce se to náramně líbilo, protože měla jeden orgasmus za druhým. Přešel jsem za Martinu a když jsem viděl její vyšpulený zadeček tak jsem neodolal a začal jsem, jí dráždit zadní dírku prstama a přitom jsem jí pěkně promazával šťávama z její kundy. Po chvíli jsem nasadil ptáka k zadečku, ale Martina začala ječet, že to do prdelky nechce, že to bude bolet, ale už bylo pozdě a já nechtěl couvnout, tak jsem zatlačil a celý žalud mě lehce vklouznul do promazaný prdelky.

...

Jsem romanticky založená štíhlá bruneta, 25 let, zatím bezdětná, prý atraktivní, mám ráda cestování, vaření a samozřejmě milování. Nabízím zázemí, podporu a věrnost. Pokud jsi seriozní a máš zájem o vztah naplněn Mám ráda sex ale můj manžel mi nestačí.

Hledám touto cestou muže, který by měl zájem o občasné diskrértní schůzky s štíhlou blondýnou 22 let. Měl bys být vtipný, milý, čistotný, přiměřeně urostlý, diskrétní a zkušený. Nechci peníze, pouze bys měl zajistit příjemné místo pro naše hrátky. U mě doma to Doma tě to už nebaví? Tu tvoji pořád bolí hlava a nedá ti? Já uspokojí všechny tvoje choutky a ještě mnohem více.

Ojedu tě tak jako žádná jiná. Mám ráda 69, kouření bez až do konce, polykání semene, anál, hrátky s nejrůznějšími hračkami, ráda střídám polohy, neležím jako prkno.

Pokud chceš můžu ti Jsem nadržená kurva která chce pořád mrdat. Chtěl by ses vystříkat do mojí kundy? Ráda při sexu mluvím sprostě a líbí se mi když budeš sprostý i ty. Mužeš se dívat jak si strkám vibrátor do zadku a do kundičky, lízat moji kundí šťávu a pak mi to tvrdě udělat až budu křičet rozkoší. Můžeš mi to uděla Přitahují mne mladí kluci tak 18 - 20 let štíhlí. Chtěl bys ochutnat šťávu z mojí nadržené kundičky a pak mi do ní zasunout svůj tvrdý penis? Jesti jsi nezkušený, nevadí.

Jsem dobrá učitelka a ráda tě naučím jak mě přivést k mo Mého manžela nejvíc vzrušuje když se může dívat jak si to rozdávám s jiným mužem. Protože mu chci dopřát toto potěšení, hledám touto cestou atraktivního kluka, který se se mnou chtěl milovat v jeho přítomnosti. Můžeme dělat cokoliv chceš, ale mám nejradši polohy na koníčka, 69 a misionář.

Žhavé milování, to je to co mi chybí nejvíce. Mám ráda sex a masturbace mne už trochu nudí. Jsem v sexu poměrně náročná, mám ráda delší něžné předehry, první orgasmus jsem zvyklá dosahovat čistě jen lízáním a cumláním poštěváčku. Ale s jedním se nespokojím. Mám ráda střídání poloh, tvrdé přirážení i Jsem vášnivá hravá baculka s čertíkem v těle, milující krásný dlouhý sex plný vášně a něžného mazlení.

Hledám kocourka milujícího sexík a kterému nevadí malá odměna za prožitek. Miluji orálek dokonce oboustraný, análek, klasiku a vše prijemné..

Nespěchám jen si užívám, jen volat na sms nereaguji. Chtěl by sis to rozdat s mladou baculkou s většími prsy která má ráda sex?

Hledám muže na občasné schůzky s nezávazným sexíkem. Mám ráda klasický sexík, kouření penisu, vzájemný orál 69, můžeš mi stříkat na obličej nebo i do kundičky.

Miluju když si hrátky a mazlení s prsama. Ahoj, hledam kluka nebo mladého muže k seznameni. Jsem 19 let, štíhlá, prsa číslo 3, společenská a spolehlivá, nemám ráda lháře a agresivní lidi.

Ráda čtu, chodím do klubu, vařím nesnasim pretvarku a falesne lidi. Po chvíli Radka v orgasmu stáhla kudu, že jsem měl strach, že mě přeštípne ptáka, ale kunda jí začala pulsovat a to už jsem nevydržel a začal jí stříkat svoji dávku do kundy, mezi tím se udělala i Martina a když jsem se podíval na Radku začal jsem se smát protože měla celý obličej od šťáv, které vytékali z kundy Martiny. Opatrně jsem začal Radce tváře olizovat zatímco Martina už zase řádila svým jazykem v Radčině kundě.

Když jsem očistu Radčiny tváře dokončil, tak jsem se otočil k Martině,která klečela a rukama se hrabala Radce v kundě a občas prolízla poštěváček, Radce se to náramně líbilo, protože měla jeden orgasmus za druhým.

Přešel jsem za Martinu a když jsem viděl její vyšpulený zadeček tak jsem neodolal a začal jsem, jí dráždit zadní dírku prstama a přitom jsem jí pěkně promazával šťávama z její kundy. Po chvíli jsem nasadil ptáka k zadečku, ale Martina začala ječet, že to do prdelky nechce, že to bude bolet, ale už bylo pozdě a já nechtěl couvnout, tak jsem zatlačil a celý žalud mě lehce vklouznul do promazaný prdelky.

Pevně jsem chytil Martinu za boky a narazil na sebe a chvilku přestal co se bude dít, ale Martina už neprotestovala tak jsem začal nejdřív opatrně přirážet, ale po chvíli se už sama Martina narážela prdelí na můj kolík jak zdivočelá.

Radka se přesunula pod Martinu do polohy 69 a začala jí jazykem rejdit v kundě což jí oplácela Martina úplně stejně.

Věděl jsem že už dlouho nevydržím a tak jsem ještě zrychlil tempo a po chvilce už jsem stříkal svoje semeno do Martininy prdelky a pořád přirážel dokud mě pták nezvadnul a nevyklouzl ven. Holky si ještě lízali kundy až dosáhly postupně vrcholu.

Martina se Radce svěřila, jak jsem ji vyšukal v kuchyni a ta ihned protestovala, že to tedy ne, že musíme pokračovat aby nezůstala pozadu. Vzala mého povadlého ptáka dopusy a tak dlouho si sním hrála až zase stál jako kolík. Radka se hned otočila a že to chce taky do prdelky. Nebyl jsem proti,kundu jsem jí už vystříkal tak pro ne i prdelku. Martina řekla, že je unavená a po chvilce vedle nás usnula.

březen Když se řekne "poloha 69", pak se nejedná o číslo sexuální polohy nebo její pořadí, jazyka do pochvy bývá velmi silný prožitek a vzrušující stimulace. na dotek, která po sex milovice mokra kunda a ejakulaci vždy nastane. 2. září Koule uz mne bolely a vedel jsem ze ze mne bude mrdka strikat v litrech. V zapalu boje mne nedoslo ze takhle casne do prace chodi taky nase. 8. prosinec Pozice 69 eroticke masaze brno Masáž nahým tělem spojuje tělo a duši v jeden celek. pozice 69 STRIKANI DO KUNDY NAPRIVÁT, Czech fantasy stara kunda

STARA KUNDA NAPRIVÁT

Strikani do kundy pozice 69